"Základní taneční kurz Mirovice 2023" - agentura PRIMA


Aktuální informace "Základního tanečního kurzu tance a společenské výchovy Mirovice 2023"
ke dni 26.9.2023


Vážení účastníci a návštěvníci našeho "Základního kurzu tance a společenské výchovy Mirovice 2023,"

vzhledem k onemocnění naší taneční mistrové - lektorky se můžete níže seznámit s novým upraveným programem

"Program Taneční Mirovice 2023 k 23.9.2023".

Program

Dále si Vás dovoluji informovat o možnosti objednávek profesionálních fotografií z našeho kurzu.
Náš kurz bude fotografovat profesionální fotograf Ing.Jaroslav Kortus, s nímž má naše lektorka mnoholeté zkušenosti a výborné reference.
Níže si prosím prostudujte pokyny a důležité informace, kdy a jakým způsobem si můžete fotografie objednávat a i si prohlížet nabídkové fotografie z našeho nebo i z jiných tanečních kurzů.

Výběr foto

Pokyny Taneční Mirovice

Změna termínů a lekcí Základního kurzu tance a společenské výchovy Mirovice 2023
ke dni 22.9.2023


Vážení účastníci a návštěvníci našeho "Základního kurzu tance a společenské výchovy Mirovice 2023"

včera, 21.9.2023 jsme obdrželi informaci o onemocnění lektorky našich tanečních a proto byla naše lektorka nucena zrušit veškerý svůj nejbližší program tanečních lekcí (Praha,Strakonice, Mirovice).

Ve svém důsledku to pro nás znamená přesunutí slavnostního zahájení z této soboty 23.9.2023 na následující sobotu 30.9.2023 zde v Mirovicích. Dále to také znamená nahrazení 2 hodin této lekce. Předběžně je dohodnuto tak, že běžné lekce, které mají 2 vyučovací hodiny budou vždy prodlouženy o jednu hodinu, takže o nic nepřijdete a určitě Vás o nic neošidíme.

Přesné hodiny začátků a délek jednotlivých lekcí včetně upraveného kompletního programu upřesníme v nejbližších dnech, tak prosím sledujte pozorně tyto webové stránky, kde se vždy dozvíte ty nejaktuálnější informace.

Nicméně všichni přihlášení účastníci obdrželi tuto informaci e-mailem.

Jaromír Siblík - Agentura Prima
Město Mirovice - starosta Bc. Josef Vejšický

v Mirovicích dne 22.9.2023Prosím věnujte pozornost následujícím aktuálním informacím o Základním tanečním kurzu Mirovice
ke dni 1.8.2023


Vážení účastníci našeho Základního tanečního kurzu Mirovice 2023,

rádi bychom Vás informovali o aktuálních změnách - úpravách v programu našich letošních tanečních. Ale nejdříve - vůbec se ničeho nelekejte, nečeká Vás nic převratného, co by Vás nějakým způsobem omezilo nebo dokonce odradilo od našeho kurzu, spíše naopak. Nyní Vám vysvětlím důvody našich úprav.

1. Náš kurz měl původně 12 lekcí, nyní jich bude mít ale pouze 11. V sobotu 11.11.2023 jsme vyšli vstříc našim myslivcům, aby si mohli užít svoji pravidelnou sobotní Hubertskou zábavu. Tím nám odpadnou 2 vyučovací hodiny, o které ale v žádném případě nepřijdete - navýšíme o 1 hodinu naší běžnou 3.lekci a 6. lekci.

2. Jak jistě víte, náš kurz nepovede jen tak nějaký ledajaký lektor. Bude Vás mít na starosti skutečná česká a světová špička v latinsko-amerických tancích. A s tím jsou občas spojené organizační záležitosti, kterým naše lektorka musí nebo má i povinnost vyhovět, ačkoliv v době, kdy jsme plánovali náš program, o nich nebyla informována. V sobotu 21.10.2023 je naše lektorka pozvána do České televize na natáčení jubilejního 100.dílu StarDance. Proto naše lekce tuto sobotu bude začínat výjimečně o 1 hodinu dříve.

3. A nakonec pro Vás možná ta nejlepší zpráva. Posunuli jsme čas začátku všech lekcí, s jednou již zmíněnou výjimkou a Závěrečným Věnečkem, na 15:00 hodin. Pro Vás to znamená více volného času po skončení každé lekce, abyste si lépe mohli v klidu užít pokud možno celý volný večer.

4. Závěrem pouze informace a ujištění o Závěrečném Věnečku. Tak jak jsme Vás informovali, ten bude probíhat se živou hudbou v čase od 17:00 - 21:00 hod. Po celou tuto dobu bude řízen tanečními mistry. My ale ve 21:00 neskončíme, ale budete se moci bavit a tančit s hudbou až do 24:00 hod. Tato 3 hodinová část již ale nebude nikým řízena a stane se pro Vás volnou zábavou.

Jak vidíte, ani o minutu jsme Vás neošidili a ani bychom si to nedovolili, snažili jsme se jen vyjít vstříc všem možným požadavkům na změny v našem programu. Věříme, že Vám to nenaruší již Vaše časové plány, s kterými jste při přihlašování se na náš taneční kurz počítali.

Agentura Prima, Jaromír Siblík
Město Mirovice, starosta Bc. Josef VejšickýPlakát

Vážení přátelé tance,
ocitáte se v této chvíli na firemních webových stránkách společnosti CZ EuroTour s.r.o.. Důvody, proč jste právě zde, jsou velmi jednoduché. Jako spoluorganizátor "Základního tanečního kurzu Mirovice 2023" jsem majitelem této firmy a druhý důvod je ten, že aktuálně jsou webové stránky Města Mirovice v rekonstrukci a proto, abyste získali veškeré dostupné a potřebné informace o zmíněném podzimním tanečním kurzu již nyní, dočasně jsem pomohl otevřením této stránky k tomuto účelu. Jakmile budou webové stránky města Mirovice rekonstruované a zcela v bezporuchovém provozu, tato stránka zde zmizí a veškeré informace pak naleznete pouze na nových webových stránkách města Mirovice. Aktuálně přímý odkaz můžete najít na www.czeurotour.com na spodní liště úvodní stránky.

A nyní bych Vás chtěl postupně seznámit s již finálními podrobnými informacemi. Čtěte prosím pozorně níže uvedené a v případě, že jsem cokoliv opomenul nebo by Vám nebylo zcela jasné nebo by se naskytly jakékoliv potíže s přihlášením na tento kurz, napište nebo zavolejte na můj kontakt agentury PRIMA.


Základní informace

Základní informace


PlakátPlakát

Program Základního tanečního kurzu Mirovice 2023, tak jak jej můžete vidět na plakátu, je pevný. Budeme začínat v sobotu 23.září v 17:00 hodin, krátkým slavnostním zahájením starosty města Mirovice.
Základní taneční kurz ukončíme Závěrečným věnečkem od 17:00 do 21:00 hod., který prodloužíme až do půlnoci volnou zábavou, aby si jej i Vaši rodiče, přátelé a kamarádi dostatečně užili.
Nicméně může se stát, že některou ze 2 plánovaných prodloužených lekcí budeme muset zaměnit s běžnou lekcí. Ale o nic vůbec nepřijdete, šlo by pouze o organizační záležitost prohození data konání. A pokud se tak stane, vše se dozvíte včas a s velkým časovým předstihem tak, aby Vám to nenarušilo Vaše plány.


Přihláška

Přihláška

1. Do Základního tanečního kurzu Mirovice 2023 je možné se přihlásit od 1.3.2023, a to dvěma způsoby. Přímo on-line na webových stránkách města Mirovice www.mirovice-mesto.cz v okamžiku, kdy budou plně funkční po rekonstrukci a nebo aktuálně přímo na Městském úřadu Mirovice, kde vyplníte a podepíšete výše zobrazenou Přihlášku. Je samozřejmě možné i předběžně telefonicky, ale mějte, prosím, na paměti níže uvedená pravidla.

 

2. Přihlásit na kurz se můžete buď jako pár a pak Vám náleží sleva, nebo samozřejmě samostatně. Pokud se přihlašujete jako pár (chlapec a dívka) neznamená to, že musíte  - máte povinnost v páru, ve kterém jste se přihlásili, tančit. Přihlásit jako pár se může např. kamarád s kamarádkou, spolužák se spolužačkou apod.. Takto je přihláška považována v páru za závaznou se slevou, ale na lekcích kurzu působíte nezávazně a samostatně bez jakékoliv povinnosti spolu tančit.

3. Vyplněná Přihláška se stává závaznou v okamžiku, kdy se objeví celková uhrazená částka za kurz včetně Gardenek apod.na bankovním účtu města Mirovice.

4. Počet účastníků našeho kurzu je limitován a zájemci o kurz budou zařazeni do kurzu v pořadí dle data a času připsání celkové objednané částky na bankovní účet města Mirovice.

5. Platby za kurz prosím poukazujte na bankovní účet města Mirovice 641 238 369 / 0800. Jako "Variabilní symbol" uveďte datum narození ve formátu DDMMRR (např. 060908 pro narození 6.9.2008.

6. Na základě Vaší platby Vám bude vydána "Průkazka účastníka kurzu" případně "Gardenka", a to osobně vyzvednutím na Městském úřadě Mirovice nebo je možné vše zaslat poštou na Vaši adresu. Zaplacenou "Průkazku účastníka kurzu" si můžete také vyzvednout osobně, a to na první lekci u pokladny. Stejně tak si na první lekci můžete vyzvednout i "Gardenky" nebo si je zde můžete také zakoupit, pokud si nyní ještě nejste jisti, kolik jich budete potřebovat.

7. Na taneční kurz se mohou přihlásit všichni, kdo se chtějí naučit tančit, ale rádi přivítáme i ostatní zájemce, kteří již v minulosti nějaký taneční kurz zde v Mirovicích nebo i jinde absolvovali.

8. Rádi bychom vydali z našeho kurzu profesionální DVD s celkovým sestřihem těch nejkrásnějších, nejatraktivnějších a nejzajímavějších okamžiků tohoto tanečního kurzu. Proto, prosím, pokud byste měli zájem o toto DVD, zaškrtněte v Přihlášce. Zaškrtnutím zájmu o DVD neznamená přímou objednávku, ale pro nás je důležitou informací, zda je o zmíněné DVD zájem, zda se vyplatí jej zajistit za samozřejmě rozumnou prodejní cenu.Ceny kurzu


1. Cena kurzu pro jednotlivce (účastníka / účastnici) činí 1 990,- Kč za celý kurz včetně prodloužených, Mikulášské a Závěrečného věnečku.

2. V případě, že se na kurz přihlásí zájemci v páru (chlapec a dívka), budou zvýhodněni cenou. Cena v tomto případě činí pro jednoho účastníka 1 790,- Kč za celý kurz včetně prodloužených, Mikulášské a Závěrečného věnečku.

3. Gardenka : Gardenka slouží jako pravidelná vstupenka na celý taneční kurz toho, kdo doprovází účastníka / účastnici kurzu a je přenosná. To znamená, že není zakoupena na konkrétní osobu, ale účastníka kurzu může doprovodit na jednu gardenku ne pouze jen jedna konkrétní osoba. Ale v případě, že účastníka kurzu doprovodí 2 a více osob na konkrétní lekci, musí si doprovod zakoupit více gardenek nebo si ostatní budou muset zakoupit vstupenku na každou příslušnou taneční lekci.
Gardenka opravňuje ke vstupu na běžné lekce, obě prodloužené a Mikulášskou. Cena gardenky je stanovena na 400,- Kč.
Na Závěrečný věneček si doprovod bude muset zakoupit samostatnou vstupenku.

4. Vstupenka : pokud účastník / účastnice kurzu nemá pravidelný doprovod nebo doprovází jen občas, vyplatí se si zakoupit na příslušnou konkrétní lekci pouze vstupenku. Vstupenka na běžnou lekci je stanovena na 50,- Kč, vstupenka na prodlouženou nebo na Mikulášskou lekci na 100,- Kč a vstupenka na Závěrečný věneček na 150,- Kč.


Závěrečné informace


1. Jak se obléci do tanečních kurzů, abyste se cítili příjemně a neměli pocit, že jste něco zanedbali ? Odpověď je docela jednoduchá. Pro chlapce je nejlépe si obléknout tmavý oblek (nejlépe černé barvy), bílá nebo i barevná košile, pokud použijete manžetové knoflíčky, budete mít jedno velké plus. Dále kravata a pro slavnostnější chvíli i motýlek. A samozřejmě společenskou taneční obuv. A i když dnes povinné nejsou bílé rukavičky, rozhodně bych je nezavrhoval. Učiní z Vás na první pohled osobnost a jistě neuděláte chybu.
A pro dívky jsou nejlepší dlouhé nebo i krátké společenské šaty, společenská kabelka a taneční obuv nejlépe na středním podpatku. A pro prodloužené lekce, Mikulášskou a především pro Závěrečný věneček doporučujeme slavnostnější oblečení. A bílé třeba i krajkové rukavičky Vás zcela jistě zkrášlí.

2. Na naše taneční a na Vás, mimo Vašich blízkých, se mohou přijít podívat i Vaši přátelé, kamarádi nebo i ti, kteří se za pár let tanečních zúčastní sami. Podmínkou je zakoupení si vstupenky a vstup ve vhodném oblečení.

3. Program našich tanečních bude velmi pestrý a atraktivní. Můžete se těšit na mnohá překvapení. A než definitivně uzavřu toto povídání, dovolím si Vám položit jednu malou otázku. Viděli jste někdy na vlastní oči tančit skutečné mistry světa svůj mistrovský latinskoamerický tanec ? Říkáte, že ne ? Pokud byste to rádi viděli a zažili, nemusíte za tím jezdit po velkých dálkách po celém světě, ale když budeme mít trochu štěstí, a náš mistrovský pár bude zdravotně v pořádku, budete mít jedinečnou příležitost to prožít s námi tady u nás v Mirovicích.

4.Stane-li se náš letošní taneční kurz úspěšným a budete-li s ním spokojeni, jsme připraveni Vám nabídnout přípravu stejného kurzu také na rok 2024. A samozřejmě s dalšími nápady, kterými naše kurzy učiníme ještě lepší, bohatší a atraktivnější.

Vážení přátelé, na úplný závěr bych Vám chtěl popřát, abyste se na našem kurzu mnoho naučili, dobře se bavili a prožili jste zde s námi krásné chvíle, na které budete jako účastníci Základních tanečních ale i Vy ostatní dlouhá léta vzpomínat. A kdyby nastaly chvíle, kdy byste třeba s něčím nebyli spokojeni, nebo se Vám přihodilo něco, co by se stávat nemělo, neváhejte se na nás obrátit a svěřit se. Pro nás budou Vaše připomínky v každém případě žádanou zpětnou vazbou a inspirací, abychom ty další taneční mohli zase o kousíček více zlepšit a posunout.


Jaromír Siblík
Agentura PRIMA
Dolejší 69
398 06 Mirovice
tel.: 607 674 117
e-mail : siblikja@seznam.cz
IČO :10301895


<< ZPĚT Kontaktujte mne HOME PAGE